14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
Standaard EV 75 kWh 136 L3
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:347 km*
Laadtijd:11 uur
Transmissie:Automaat
Carrosserie:-
Bagageruimte:- L
Deuren:4
0-100 km/u:- seconden
| Type lease: | Bedrijfswagen leasen |
| Type lease: | 60 |
| Kilometerstand: | 10000 |
| Model: | Vivaro-e |
| Uitvoering: | Standaard |
| Aandrijflijn: | EV 75 kWh 136 L3 |
| Kleur: | Wit (Icy White) |
| Interieur: | Stoffen bekleding |
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:347 km*
Laadtijd:11 uur
Transmissie:Automaat
Carrosserie:-
Bagageruimte:- L
Deuren:4
0-100 km/u:- seconden
| Cruise control |
| Parkeerinformatie achter dmv radar |
| Draadloze verbinding |
| Snelheidsbegrenzer |
| Bestuurders profielen inclusief motorkarakteristiek |
| 4 luidsprekers |
| Audio apparatuur met digitale radio Touch Screen |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 1, 0 en 0 |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder, in hoogte verstelbare gordels voorin voor de passagier, gordels voorin in het midden |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert remlicht, monitoring van bestuurder, inclusief automatische rem, Remt bij lage snelheid, 10, visuele/akoestische waarschuwing, werkt boven 50km/h, werkt onder 50km/h en rijpatroonmonitor |
| Lane departure waarschuwing activeert de besturing |
| Remsyst ter prev mrdere botsingen |
| Airbags 2 |
| Voorachterbanden met een bandbreedte in mm van: 215, bandprofiel in % van: 65, een kwalificatie van: T en een laadindex van: 106 Conventioneel en 16 |
| Stalen voorachterwielen met een velgdiameter van 16 en een velgbreedte van 7,0 40,6 en 17,8 |
| Bandenset |
| Achter as 1 |
| CO2 gecombineerd | 0 g/km |
| Vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Volledig elektrisch |
| Koppel | 260 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Elektrisch verbruik | 240 Wh/km |
| Elektrisch bereik | 347 km* |
| Laadsnelheid | 11 uur |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 75 kWh |
| Kentekengewicht | 2027 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 1000 kg |
| Totale lengte | 5309 mm |
| Totale breedte | 1920 mm |
| Totale breedte inclusief spiegels | 2204 mm |
| Totale hoogte | 1935 mm |
| Draaicirkel | 42.3 ft |
| Wielbasis | 3275 mm |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Bandbreedte voorzijde | 215 |
| Bandbreedte achter | 215 |
| Bandenprofiel voorzijde | 65 |
| Bandenprofiel achterzijde | 65 |
| Snelheidsindex voorbanden | T |
| Snelheidsindex van de banden achter | T |
| Belastingsindex voorzijde | 106 |
| Belastingsindex achter | 106 |
| Wielmaat voorzijde | 16 |
| Wielmaat achter | 16 |
Motorrijtuigenbelasting, onderhoud, service, reparaties en pechhulp zijn allemaal inbegrepen in de vaste maandelijkse kosten van uw zakelijke autolease. Hierdoor wordt het eenvoudig om de voertuigen van uw bedrijf te beheren.
Uw Leasys bedrijfswagen leasen is standaard voorzien van verzekering. De maandelijkse kosten omvatten een inzittendenschadeverzekering, een WA-verzekering en een uitgebreide dekking, zodat u volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Bij zakelijke lease is de leasemaatschappij eigenaar van de auto en betaalt u een vast maandbedrag. Hierdoor loopt uw bedrijf geen waarderisico en krijgt u niet te maken met onverwachte rekeningen.
Verlaag de CO2-voetafdruk van uw bedrijf zonder grote investeringen. Wij hebben een groot aanbod aan betaalbare elektrische autoleases voor bedrijven om uw bedrijf te helpen over te stappen op een milieuvriendelijke vloot.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Uw zakelijke leaseaanbod is inclusief alle services en is gegarandeerd voor de duur van uw termijn. Onze kortetermijn- of langetermijnleaseopties geven u flexibiliteit om aan te sluiten bij uw zakelijke behoeften en uw kosten laag te houden.
Snel een Bedrijfswagen nodig? Kies uit ons grote aanbod van voorraad auto's, die al binnen 2 to 4 weken klaar zijn om te rijden!


Leasys is een vertrouwde partner voor bedrijven in heel Nederland en biedt flexibele zakelijke autoleaseoplossingen die voldoen aan de eisen van moderne bedrijven.
Onze zakelijke leaseaanbiedingen omvatten een breed scala aan voertuigen, van milieuvriendelijke elektrische auto's tot efficiënte hybrides, allemaal met flexibele voorwaarden en extra services.
Onze transparante prijzen, gecombineerd met eenvoudige online aanvraag, maken het gemakkelijker dan ooit om een kosteneffectief en efficiënt wagenpark te onderhouden.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.
De overheid is voornemens de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): In 2025 geldt voor EV een korting van 75%, gevolgd door een korting van 25% in de periode van 2026–2029. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): In 2025 geldt voor PHEV nog een korting van 25%. Vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.
Fiscale waarde € 56240,80