14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
N Line Sky 64,8 kWh
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:440 km*
Laadsnelheid11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:407 L
Deuren:5
0-100 km/u:8.2 seconden
| Type lease: | Private lease |
| Type lease: | 72 |
| Kilometerstand: | 5000 |
| Schadevrije jaren: | 6+ |
| Model: | KONA Electric |
| Trim: | N Line Sky |
| Aandrijflijn: | 64,8 kWh |
| Kleur: | Engine Red Solid |
| Interieur: | Stoelbekleding, suède/lederlook met rode stiksels |
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:440 km*
Laadsnelheid11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:407 L
Deuren:5
0-100 km/u:8.2 seconden
| 12v stopcontact voorin |
| Elektrische koffersluiting |
| Geheugeninstellingen voor de positie van de buitenspiegel(s) |
| Cruise control met adaptieve cruise control stop & go functie |
| Verlichte make-up spiegel voor de bestuurder en de passagier |
| Parkeerinformatie voor dmv radar & camera, parkeerinformatie achter dmv radar & camera, parkeerinformatie zijde dmv camera |
| Automatische deursluiting achterklep / enkel kofferbak |
| Navigatiesystemen met een aanraakscherm via SD Card 12,30, verkeersinformatie, 31,2 en 36 |
| Inclusief keyless entry inclusief start zonder sleutel |
| Stem herkennings systeem anders |
| 230V stopcontact |
| Draadloze verbinding |
| Start knop |
| Parkeer hulp voor en automatisch remmen tijdens parkeren, parkeer hulp achter en park afstb & vol autom park/exit/haaks |
| Snelheidsbegrenzer |
| Parkeer ruimte informatie |
| Bestuurders profielen inclusief motorkarakteristiek en inclusief besturing |
| 360 parking camera |
| Remote accu management inclusief accu status controle, inclusief accu laden activatie afstand en inclusief accu voorverwarmen op afstand |
| Draadloos oplaad tablet |
| Apps controle |
| Handsfree Kofferbakontsluiting |
| Telefoon integratie Apple CarPlay, Android Auto, 999 maanden abonnement op Apple, 999 maanden abonnement op Android, 0 maanden abonnement op Mirrorlink, Apple draadloze verbinding en Android draadloze verbinding |
| Cross-traffic alert voor |
| 8 luidsprekers Bose en subwoofer |
| Audio apparatuur met digitale radio Touch Screen |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 1, 0 en 0 |
| Voor- en achterin gordijnairbags |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| Zij-airbag voor |
| 2 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorstoelen, 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de achterstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier |
| In hoogte verstelbare gordels achterin voor de bestuurder, in hoogte verstelbare gordels achterin voor de passagier, 3-punts gordels achterin in het midden |
| Isofix voorbereiding |
| Inhaalsensor |
| Crash test resultaat Euro NCAP, 6-dec-2023, Hyundai KONA GLS electric, LHD, 4,0, 80,0, 83,0, 64,0 en 60,0 |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert remlicht, monitoring van bestuurder, inclusief automatische rem, 5, voetgangers ontwijk systeem, visuele/akoestische waarschuwing, programmeerbare afstand, werkt boven 130km/h, werkt boven 50km/h, werkt onder 50km/h, omvat het draaien op kruispunten en rijpatroonmonitor |
| Lane departure waarschuwing activeert de besturing |
| Centrale airbag voorstoelen |
| Hoorbaar voetgangers waarsch.systeem |
| Airbags 7 |
| 2 actieve rijbaan controle, verkeersbordherkenning, snelweg assistent / piloot, auto, verkeersbordreactie stad en verkeersbordreactie buiten de snelweg |
| Voorachterbanden met een bandbreedte in mm van: 235, bandprofiel in % van: 45, een kwalificatie van: V en een laadindex van: 99 Conventioneel en 19 |
| Lichtmetalen voorachterwielen met een velgdiameter van 19 en een velgbreedte van 7,5 two-tone, 48,3 en 19,0 |
| Bandenset |
| CO2 gecombineerd | 0 g/km |
| Vermogen | 150 kW |
| Brandstof | Volledig elektrisch |
| Koppel | 255 Nm |
| Top snelheid | 172 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 8.2 seconden |
| Elektrisch verbruik | 168 Wh/km |
| Elektrisch bereik | 440 km* |
| Laadsnelheid | 11 kW |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 64.8 kWh |
| Energielabel | A |
| Kentekengewicht | 1690 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 750 kg |
| Totale lengte | 4355 mm |
| Totale breedte | 1825 mm |
| Totale hoogte | 1575 mm |
| specifications.dimensions.wheelbase | 2660 |
| Inhoud bagageruimte | 407 liter |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Bandbreedte voorzijde | 235 |
| Bandbreedte achter | 235 |
| Bandenprofiel voorzijde | 45 |
| Bandenprofiel achterzijde | 45 |
| Snelheidsindex voorbanden | V |
| Snelheidsindex van de banden achter | V |
| Belastingsindex voorzijde | 99 |
| Belastingsindex achter | 99 |
| Wielmaat voorzijde | 19 |
| Wielmaat achter | 19 |
Motorrijtuigenbelasting is volledig inbegrepen in je maandelijkse kosten, dus je hoeft dit niet zelf te betalen.
De maandelijkse kosten zijn inclusief personen ongeval inzittenden-verzekering (POI), WA-verzekering en uitgebreide dekking, zodat je volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Door ons uitgebreide dealernetwerk kun je altijd je nieuwe auto bij jou in de buurt ophalen.
Naast het reguliere onderhoud, zijn kleine reparaties aan glas of vervangende banden ook inbegrepen in je maandelijkse kosten en wordt dit geregeld met een garage bij jou in de buurt. Hulp bij pech en technische problemen met je auto zijn gewoon inbegrepen in je maandelijkse kosten.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Je maandbedrag is inclusief alle diensten en is gegarandeerd voor de duur van je termijn.
Als je tijdens reparatie of onderhoud langer dan 72 uur niet over je private lease auto in Nederland kunt beschikken, wordt er na deze periode vervangend vervoer voor je geregeld.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden en Aanvullende Voorwaarden van toepassing.
De weergegeven prijs is inclusief wegenbelasting, verzekering, pechhulp, reparaties, vervangend vervoer na 72 uur, onderhoud en gebaseerd op een minimum aantal van 6+ aantoonbare schadevrije jaren. Een brandstof- of laadpas is niet in de prijs inbegrepen. Indien je het afgesproken kilometrage overschrijdt, wordt een extra toeslag van 15 cent per km in rekening gebracht. Om vervelende verrassingen te voorkomen, zullen we jaarlijks opvragen hoeveel kilometers je inmiddels hebt gereden.
De overheid is van plan de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): voor de periode van 2026–2029 geldt een korting van 25%. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.