14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
Connect 77,4kWh 4WD
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:583 km*
Laadsnelheid:11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:Sedan
Bagageruimte:401 L
Deuren:4
0-100 km/u:5.1 seconden
| Type lease: | Zakelijke lease |
| Type lease: | 60 |
| Kilometerstand: | 10000 |
| Model: | IONIQ 6 |
| Uitvoering: | Connect |
| Aandrijflijn: | 77,4kWh 4WD |
| Kleur: | Ultimate Red (Metallic) |
| Interieur: | Stof Obsidian Black zwart |
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:583 km*
Laadsnelheid:11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:Sedan
Bagageruimte:401 L
Deuren:4
0-100 km/u:5.1 seconden
| 12v stopcontact voorin |
| Elektrische koffersluiting |
| Cruise control met adaptieve cruise control stop & go functie, adaptive CC gekoppeld aan kaart en ACC gekoppeld aan mapping - hoekreactie |
| Verlichte make-up spiegel voor de bestuurder en de passagier |
| Parkeerinformatie voor dmv radar, parkeerinformatie achter dmv radar & camera |
| Navigatiesystemen met een aanraakscherm via internet 12,30, 31,2 en omvat EV-intelligente routeplanning |
| Inclusief keyless entry inclusief start zonder sleutel |
| Stem herkennings systeem anders |
| 230V stopcontact |
| Draadloze verbinding |
| Start knop |
| Parkeer hulp achter en begeleidingsscherm |
| Snelheidsbegrenzer |
| Bestuurders profielen inclusief motorkarakteristiek en inclusief besturing |
| Remote accu management inclusief accu status controle, inclusief accu laden activatie afstand, inclusief accu laden laad timer afstand, inclusief accu voorverwarmen op afstand, inclusief waarschuwing einde laden en 36 |
| Klimaat controle op afstand bedienbaar inclusief telefoon, Klimaat controle op afstand bedienbaar, 60, inclusief verwarming en inclusief koeling |
| Draadloos oplaad tablet |
| Ingebouwde Apps |
| Apps controle |
| Handsfree Kofferbakontsluiting |
| Telefoon integratie Apple CarPlay, Android Auto, 120 maanden abonnement op Apple, 120 maanden abonnement op Android en 0 maanden abonnement op Mirrorlink |
| Cross-traffic alert voor |
| 6 luidsprekers |
| Audio apparatuur met digitale radio Touch Screen |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 1, 0 en 0 |
| Voor- en achterin gordijnairbags |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| Zij-airbag voor |
| 2 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorstoelen, 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de achterstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier |
| In hoogte verstelbare gordels achterin voor de bestuurder, in hoogte verstelbare gordels achterin voor de passagier, 3-punts gordels achterin in het midden |
| Isofix voorbereiding |
| Inhaalsensor inclusief display, actief zonder richtingaanwijzer en inclusief botsing vermeiding |
| Crash test resultaat Euro NCAP, 16-nov-2022, Hyundai IONIQ 6, 4dr SA LHD, 5,0, 97,0, 87,0, 66,0 en 90,0 |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert remlicht, monitoring van bestuurder, inclusief automatische rem, 5, voetgangers ontwijk systeem, visuele/akoestische waarschuwing, programmeerbare afstand, werkt boven 130km/h, werkt boven 50km/h, werkt onder 50km/h, botsing met voetg stuuringreep, noodsituatie bestuurder interventie syst, inclusief kruising, omvat het draaien op kruispunten en rijpatroonmonitor |
| Lane departure waarschuwing activeert de besturing |
| Trailer stabiliteits programma |
| Centrale airbag voorstoelen |
| Hoorbaar voetgangers waarsch.systeem |
| Remsyst ter prev mrdere botsingen |
| Airbags 7 |
| 2 rijbaanwisseling, actieve rijbaan controle, verkeersbordherkenning, snelweg assistent / piloot, auto, verkeersbordreactie stad en verkeersbordreactie buiten de snelweg |
| Voorachterbanden met een bandbreedte in mm van: 225, bandprofiel in % van: 55 en een kwalificatie van: V Conventioneel en 18 |
| Lichtmetalen voorachterwielen met een velgdiameter van 18 en een velgbreedte van 7,5 two-tone, 45,7 en 19,0 |
| Bandenset |
| CO2 gecombineerd | 0 g/km |
| Vermogen | 239 kW |
| Brandstof | Volledig elektrisch |
| Koppel | 605 Nm |
| Top snelheid | 185 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 5.1 seconden |
| Elektrisch verbruik | 151 Wh/km |
| Elektrisch bereik | 583 km* |
| Laadsnelheid | 11 kW |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 77.4 kWh |
| Energielabel | A |
| Kentekengewicht | 2020 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 1500 kg |
| Totale lengte | 4855 mm |
| Totale breedte | 1880 mm |
| Totale breedte inclusief spiegels | 2144 mm |
| Totale hoogte | 1495 mm |
| specifications.dimensions.wheelbase | 2950 |
| Inhoud bagageruimte | 401 liter |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Bandbreedte voorzijde | 225 |
| Bandbreedte achter | 225 |
| Bandenprofiel voorzijde | 55 |
| Bandenprofiel achterzijde | 55 |
| Snelheidsindex voorbanden | V |
| Snelheidsindex van de banden achter | V |
| Wielmaat voorzijde | 18 |
| Wielmaat achter | 18 |
Motorrijtuigenbelasting, onderhoud, service, reparaties en pechhulp zijn allemaal inbegrepen in de vaste maandelijkse kosten van uw zakelijke autolease. Hierdoor wordt het eenvoudig om de voertuigen van uw bedrijf te beheren.
Uw Leasys zakelijke autolease is standaard voorzien van verzekering. De maandelijkse kosten omvatten een inzittendenschadeverzekering, een WA-verzekering en een uitgebreide dekking, zodat u volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Bij zakelijke lease is de leasemaatschappij eigenaar van de auto en betaalt u een vast maandbedrag. Hierdoor loopt uw bedrijf geen waarderisico en krijgt u niet te maken met onverwachte rekeningen.
Verlaag de CO2-voetafdruk van uw bedrijf zonder grote investeringen. Wij hebben een groot aanbod aan betaalbare elektrische autoleases voor bedrijven om uw bedrijf te helpen over te stappen op een milieuvriendelijke vloot.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Uw zakelijke leaseaanbod is inclusief alle services en is gegarandeerd voor de duur van uw termijn. Onze kortetermijn- of langetermijnleaseopties geven u flexibiliteit om aan te sluiten bij uw zakelijke behoeften en uw kosten laag te houden.
Snel een auto nodig? Kies uit ons grote aanbod van voorraad auto's, die al binnen 2 to 4 weken klaar zijn om te rijden!


Leasys is een vertrouwde partner voor bedrijven in heel Nederland en biedt flexibele zakelijke autoleaseoplossingen die voldoen aan de eisen van moderne bedrijven.
Onze zakelijke leaseaanbiedingen omvatten een breed scala aan voertuigen, van milieuvriendelijke elektrische auto's tot efficiënte hybrides, allemaal met flexibele voorwaarden en extra services.
Onze transparante prijzen, gecombineerd met eenvoudige online aanvraag, maken het gemakkelijker dan ooit om een kosteneffectief en efficiënt wagenpark te onderhouden.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.
De weergegeven prijs is inclusief wegenbelasting, verzekering, pechhulp, reparaties, vervangend vervoer na 72 uur, onderhoud en gebaseerd op een minimum aantal van 6 aantoonbare schadevrije jaren. Een brandstof- of laadpas is niet in de prijs inbegrepen. Indien je het afgesproken kilometrage overschrijdt, wordt een extra toeslag van 15 cent per km in rekening gebracht. Om vervelende verrassingen te voorkomen, zullen we jaarlijks opvragen hoeveel kilometers je inmiddels hebt gereden.>
De overheid is van plan de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): voor de periode van 2026–2029 geldt een korting van 25%. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.Fiscale waarde € 58300