14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
Ligne Business E-TENSE 225
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Plug-in Hybride
Brandstofverbruik:1.4
Uitstoot:32
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:555 L
Deuren:5
0-100 km/u:8.9 seconden
| Type lease: | Zakelijke lease |
| Type lease: | 60 |
| Kilometerstand: | 10000 |
| Model: | DS 7 |
| Uitvoering: | Ligne Business |
| Aandrijflijn: | E-TENSE 225 |
| Kleur: | Saphire Blue |
| Interieur: | Black Alcantara® interieur |
Brandstoftype:Plug-in Hybride
Brandstofverbruik:1.4
Uitstoot:32
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:555 L
Deuren:5
0-100 km/u:8.9 seconden
| 12v stopcontact in de laadruimte en voorin |
| Cruise control |
| Extra verlichting Logo projectie |
| Verlichte make-up spiegel voor de bestuurder en de passagier |
| Parkeerinformatie voor dmv radar, parkeerinformatie achter dmv radar & camera |
| Navigatiesystemen via een volledige kaart en een stem met een aanraakscherm via internet Kleur, 12,30, verkeersinformatie en 31,2 |
| Entertainment display screen voor, 12,30, Touch Screen en 31,2 |
| Inclusief keyless entry inclusief start zonder sleutel en inclusief trottoir sloten |
| Stem herkennings systeem anders |
| Telematics Via SIM in voertuigen, 0 en autoprobleem assistentie |
| Draadloze verbinding |
| Start knop |
| Parkeer hulp achter en begeleidingsscherm |
| Snelheidsbegrenzer |
| Intern geheugen/HD |
| Bestuurders profielen inclusief motorkarakteristiek |
| Remote accu management inclusief accu status controle en inclusief accu voorverwarmen op afstand |
| Klimaat controle op afstand bedienbaar Klimaat controle op afstand bedienbaar, inclusief verwarming en inclusief koeling |
| Apps controle |
| Spraak naar tekst |
| Telefoon integratie Apple CarPlay, Android Auto, 0 maanden abonnement op Apple, 0 maanden abonnement op Android, 0 maanden abonnement op Mirrorlink, Apple draadloze verbinding en Android draadloze verbinding |
| 8 luidsprekers |
| Audio apparatuur met digitale radio Touch Screen en Kleuren Scherm |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 1 en 0 |
| Voor- en achterin gordijnairbags |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| Zij-airbag voor |
| 2 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorstoelen, 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de achterstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier met gordelspanners |
| Gordels achterin voor de bestuurder, gordels achterin voor de passagier, 3-punts gordels achterin in het midden |
| Isofix voorbereiding |
| Inhaalsensor inclusief botsing vermeiding |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert remlicht, inclusief automatische rem, Remt bij lage snelheid, 10, visuele/akoestische waarschuwing, programmeerbare afstand, werkt boven 50km/h, werkt onder 50km/h en rijpatroonmonitor |
| Lane departure waarschuwing activeert de besturing |
| Trailer stabiliteits programma |
| Airbags 6 |
| 1 actieve rijbaan controle |
| Voorachterbanden met een bandbreedte in mm van: 235, bandprofiel in % van: 50, een kwalificatie van: V en een laadindex van: 99 Conventioneel, lage rolweerstand en 19 |
| Lichtmetalen voorachterwielen met een velgdiameter van 19 en een velgbreedte van 7,5 two-tone, 48,3, 19,0 en ZHW0 |
| Bandenset |
| CO2 gecombineerd | 32 g/km |
| Vermogen | 165 kW |
| Brandstof | Plug-in Hybride |
| Koppel | 300 Nm |
| Top snelheid | 225 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 8.9 seconden |
| Elektrisch verbruik | 164 Wh/km |
| Elektrisch bereik | 65 km* |
| Laadsnelheid | 3.7 kW |
| Cilinderinhoud | 1.6 liter |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 14.2 kWh |
| Brandstofverbruik | 1.4 l/100km |
| Energielabel | A |
| Kentekengewicht | 1735 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 1275 kg |
| Totale lengte | 4593 mm |
| Totale breedte | 1906 mm |
| Totale breedte inclusief spiegels | 2098 mm |
| Totale hoogte | 1625 mm |
| specifications.dimensions.wheelbase | 2738 |
| Inhoud bagageruimte | 555 liter |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Bandbreedte voorzijde | 235 |
| Bandbreedte achter | 235 |
| Bandenprofiel voorzijde | 50 |
| Bandenprofiel achterzijde | 50 |
| Snelheidsindex voorbanden | V |
| Snelheidsindex van de banden achter | V |
| Belastingsindex voorzijde | 99 |
| Belastingsindex achter | 99 |
| Wielmaat voorzijde | 19 |
| Wielmaat achter | 19 |
Motorrijtuigenbelasting, onderhoud, service, reparaties en pechhulp zijn allemaal inbegrepen in de vaste maandelijkse kosten van uw zakelijke autolease. Hierdoor wordt het eenvoudig om de voertuigen van uw bedrijf te beheren.
Uw Leasys zakelijke autolease is standaard voorzien van verzekering. De maandelijkse kosten omvatten een inzittendenschadeverzekering, een WA-verzekering en een uitgebreide dekking, zodat u volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Bij zakelijke lease is de leasemaatschappij eigenaar van de auto en betaalt u een vast maandbedrag. Hierdoor loopt uw bedrijf geen waarderisico en krijgt u niet te maken met onverwachte rekeningen.
Verlaag de CO2-voetafdruk van uw bedrijf zonder grote investeringen. Wij hebben een groot aanbod aan betaalbare elektrische autoleases voor bedrijven om uw bedrijf te helpen over te stappen op een milieuvriendelijke vloot.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Uw zakelijke leaseaanbod is inclusief alle services en is gegarandeerd voor de duur van uw termijn. Onze kortetermijn- of langetermijnleaseopties geven u flexibiliteit om aan te sluiten bij uw zakelijke behoeften en uw kosten laag te houden.
Snel een auto nodig? Kies uit ons grote aanbod van voorraad auto's, die al binnen 2 to 4 weken klaar zijn om te rijden!


Leasys is een vertrouwde partner voor bedrijven in heel Nederland en biedt flexibele zakelijke autoleaseoplossingen die voldoen aan de eisen van moderne bedrijven.
Onze zakelijke leaseaanbiedingen omvatten een breed scala aan voertuigen, van milieuvriendelijke elektrische auto's tot efficiënte hybrides, allemaal met flexibele voorwaarden en extra services.
Onze transparante prijzen, gecombineerd met eenvoudige online aanvraag, maken het gemakkelijker dan ooit om een kosteneffectief en efficiënt wagenpark te onderhouden.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.
De weergegeven prijs is inclusief wegenbelasting, verzekering, pechhulp, reparaties, vervangend vervoer na 72 uur, onderhoud en gebaseerd op een minimum aantal van 6 aantoonbare schadevrije jaren. Een brandstof- of laadpas is niet in de prijs inbegrepen. Indien je het afgesproken kilometrage overschrijdt, wordt een extra toeslag van 15 cent per km in rekening gebracht. Om vervelende verrassingen te voorkomen, zullen we jaarlijks opvragen hoeveel kilometers je inmiddels hebt gereden.>
De overheid is van plan de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): voor de periode van 2026–2029 geldt een korting van 25%. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.Fiscale waarde € 53700