14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
Edition BEV 44kWh Electric auto
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:305 km*
Laadsnelheid11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:451 L
Deuren:5
0-100 km/u:12.1 seconden
| Type lease: | Private lease |
| Type lease: | 72 |
| Kilometerstand: | 5000 |
| Schadevrije jaren: | 6+ |
| Model: | Frontera |
| Trim: | Edition |
| Aandrijflijn: | BEV 44kWh Electric auto |
| Kleur: | N/A |
| Interieur: | N/A |
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:305 km*
Laadsnelheid11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:451 L
Deuren:5
0-100 km/u:12.1 seconden
| 12v stopcontact voorin |
| Cruise control |
| Extra verlichting |
| Make-up spiegel voor de bestuurder en de passagier |
| Parkeerinformatie achter dmv radar |
| Smart kaart / sleutel |
| Telematics 0,00, 12, verbeterde botsingswaarschuwing, Via SIM in voertuigen, Tracker Systeem, 0 en autoprobleem assistentie |
| Draadloze verbinding |
| Start knop |
| Parkeer hulp achter en begeleidingsscherm |
| Snelheidsbegrenzer |
| Bestuurders profielen inclusief motorkarakteristiek |
| Remote accu management |
| 2 luidsprekers |
| Audio apparatuur met digitale radio Touch Screen, Kleuren Scherm en 80 |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 1, 0 en 0 |
| Voor- en achterin gordijnairbags |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| Zij-airbag voor |
| 2 hoofdsteunen op de voorstoelen, 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de achterstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier met gordelspanners |
| Gordels achterin voor de bestuurder met gordelspanners, gordels achterin voor de passagier met gordelspanners, 3-punts gordels achterin in het midden |
| Isofix voorbereiding |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert remlicht, monitoring van bestuurder, inclusief automatische rem, Remt bij lage snelheid, 5, voetgangers ontwijk systeem, visuele/akoestische waarschuwing, werkt boven 130km/h, werkt boven 50km/h en werkt onder 50km/h |
| Lane departure waarschuwing |
| Airbags 6 |
| Voorbanden met een bandbreedte in mm van: 215 en bandprofiel in % van: 65 Conventioneel en 16, achterbanden met een bandbreedte in mm van: 215 en bandprofiel in % van: 65 Conventioneel, Officiele brochure bandenmaat en 16 |
| Stalen voorachterwielen met een velgdiameter van 16 40,6 |
| CO2 gecombineerd | 0 g/km |
| Vermogen | 83 kW |
| Brandstof | Volledig elektrisch |
| Koppel | 260 Nm |
| Top snelheid | 140 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 12.1 seconden |
| Elektrisch verbruik | 182 Wh/km |
| Elektrisch bereik | 305 km* |
| Laadsnelheid | 11 kW |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 44 kWh |
| Energielabel | A |
| Kentekengewicht | 1415 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 0 kg |
| Totale lengte | 4380 mm |
| Totale breedte | 2017 mm |
| specifications.dimensions.wheelbase | 2672 |
| Inhoud bagageruimte | 451 liter |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Bandbreedte voorzijde | 215 |
| Bandbreedte achter | 215 |
| Bandenprofiel voorzijde | 65 |
| Bandenprofiel achterzijde | 65 |
| Wielmaat voorzijde | 16 |
| Wielmaat achter | 16 |
Motorrijtuigenbelasting is volledig inbegrepen in je maandelijkse kosten, dus je hoeft dit niet zelf te betalen.
De maandelijkse kosten zijn inclusief personen ongeval inzittenden-verzekering (POI), WA-verzekering en uitgebreide dekking, zodat je volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Door ons uitgebreide dealernetwerk kun je altijd je nieuwe auto bij jou in de buurt ophalen.
Naast het reguliere onderhoud, zijn kleine reparaties aan glas of vervangende banden ook inbegrepen in je maandelijkse kosten en wordt dit geregeld met een garage bij jou in de buurt. Hulp bij pech en technische problemen met je auto zijn gewoon inbegrepen in je maandelijkse kosten.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Je maandbedrag is inclusief alle diensten en is gegarandeerd voor de duur van je termijn.
Als je tijdens reparatie of onderhoud langer dan 72 uur niet over je private lease auto in Nederland kunt beschikken, wordt er na deze periode vervangend vervoer voor je geregeld.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden en Aanvullende Voorwaarden van toepassing.
De weergegeven prijs is inclusief wegenbelasting, verzekering, pechhulp, reparaties, vervangend vervoer na 72 uur, onderhoud en gebaseerd op een minimum aantal van 6+ aantoonbare schadevrije jaren. Een brandstof- of laadpas is niet in de prijs inbegrepen. Indien je het afgesproken kilometrage overschrijdt, wordt een extra toeslag van 15 cent per km in rekening gebracht. Om vervelende verrassingen te voorkomen, zullen we jaarlijks opvragen hoeveel kilometers je inmiddels hebt gereden.
De overheid is van plan de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): voor de periode van 2026–2029 geldt een korting van 25%. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.