14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
S Edition BEV 83KWH AUTO
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:495 km*
Laadsnelheid11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:526 L
Deuren:5
0-100 km/u:7 seconden
| Type lease: | Private lease |
| Type lease: | 72 |
| Kilometerstand: | 5000 |
| Schadevrije jaren: | 6+ |
| Model: | Q6 e-tron |
| Trim: | S Edition |
| Aandrijflijn: | BEV 83KWH AUTO |
| Kleur: | Magneetgrijs |
| Interieur: | Gemêleerde stof/PU-leder zwart/antraciet - staalgrijs stiksel |
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:495 km*
Laadsnelheid11 kW
Transmissie:Automaat
Carrosserie:SUV
Bagageruimte:526 L
Deuren:5
0-100 km/u:7 seconden
| 12v stopcontact voorin |
| Elektrische koffersluiting |
| Geheugeninstellingen voor de positie van de buitenspiegel(s) |
| Cruise control met adaptieve cruise control stop & go functie, adaptive CC gekoppeld aan kaart, ACC gekoppeld aan mapping - hoekreactie, ACC gekoppeld aan knooppuntreactie en ACC gekoppeld aan afrit snelweg |
| Extra verlichting Logo projectie |
| Verlichte make-up spiegel voor de bestuurder en de passagier |
| Parkeerinformatie voor dmv radar, parkeerinformatie achter dmv radar & camera, parkeerinformatie zijde dmv radar & camera |
| Automatische deursluiting achterklep / enkel kofferbak |
| Navigatiesystemen met een aanraakscherm via internet 14,50, verkeersinformatie, 36,8, 36, 36 en omvat EV-intelligente routeplanning |
| Extra telefoon achterin |
| Inclusief keyless entry inclusief start zonder sleutel, inclusief geheugen stoelverst en inclusief trottoir sloten |
| Stem herkennings systeem anders en AI systeem |
| Internet connectie |
| Telematics 120, verbeterde botsingswaarschuwing, Via SIM in voertuigen, Tracker Systeem, 0 en autoprobleem assistentie |
| Draadloze verbinding |
| Start knop |
| Snelheidsbegrenzer |
| Intern geheugen/HD 128,00 |
| Bestuurders profielen inclusief motorkarakteristiek en inclusief besturing |
| 360 parking camera |
| Wifi netwerk 36 en embedded SIM kaart |
| Remote accu management inclusief accu status controle, inclusief accu laden activatie afstand, inclusief accu laden laad timer afstand, inclusief waarschuwing einde laden en 120 |
| Klimaat controle op afstand bedienbaar inclusief sleutel, inclusief telefoon, Klimaat controle op afstand bedienbaar, 120, inclusief verwarming, inclusief koeling en inclusief stuurwiel verwarming |
| Draadloos oplaad tablet |
| Ingebouwde Apps |
| Apps controle |
| Cross-Traffic Alert inclusief remmen |
| Handsfree Kofferbakontsluiting |
| Telefoon integratie Apple CarPlay, Android Auto, 999 maanden abonnement op Apple, 999 maanden abonnement op Android, 0 maanden abonnement op Mirrorlink, Apple draadloze verbinding en Android draadloze verbinding |
| Cross-traffic alert voor radar & camera en inclusief remmen |
| 10 luidsprekers subwoofer |
| Audio apparatuur met digitale radio Touch Screen en 180 |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 2, 0 en 0 |
| Voor- en achterin gordijnairbags |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| Zij-airbag voor |
| 2 geïntegreerde hoofdsteunen op de voorstoelen, 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de achterstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier |
| Gordels achterin voor de bestuurder, gordels achterin voor de passagier, 3-punts gordels achterin in het midden |
| Isofix voorbereiding |
| Inhaalsensor actief zonder richtingaanwijzer |
| Crash test resultaat Euro NCAP, 11-sep-2024, Audi Q6 e-tron quattro, LHD 5dr SUV, 5,0, 91,0, 92,0, 81,0 en 80,0 |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert stoelriem, activeert remlicht, monitoring van bestuurder, inclusief automatische rem, voor en achter, 0, voetgangers ontwijk systeem, visuele/akoestische waarschuwing, programmeerbare afstand, werkt boven 130km/h, werkt boven 50km/h, werkt onder 50km/h, botsing met voetg stuuringreep, noodsituatie bestuurder interventie syst, inclusief kruising, omvat het draaien op kruispunten, object vermijden en rijpatroonmonitor |
| Lane departure waarschuwing activeert de besturing |
| Hoorbaar voetgangers waarsch.systeem |
| Remsyst ter prev mrdere botsingen |
| Airbags 6 |
| 2 rijbaanwisseling, actieve rijbaan controle, verkeersbordherkenning, snelweg assistent / piloot, traffic jam assist, van rijstrook wisselen buiten de snelweg, rijstrook veranderen stad, Rijstrookwissel actief vanaf het starten, schakelaar, auto, verkeersbordreactie stad en verkeersbordreactie buiten de snelweg |
| Voorbanden met een bandbreedte in mm van: 255, bandprofiel in % van: 50, een kwalificatie van: W en een laadindex van: 109 Conventioneel, Officiele brochure bandenmaat en 20, achterbanden met een bandbreedte in mm van: 285, bandprofiel in % van: 45, een kwalificatie van: W en een laadindex van: 112 Conventioneel, Officiele brochure bandenmaat en 20 |
| Lichtmetalen voorwielen met een velgdiameter van 20 en een velgbreedte van 8,5 two-tone, 50,8, 21,6 en 52T, lichtmetalen achterwielen met een velgdiameter van 20 en een velgbreedte van 10,0 two-tone, 50,8, 25,4 en 52T |
| Bandenset |
| CO2 gecombineerd | 0 g/km |
| Vermogen | 215 kW |
| Brandstof | Volledig elektrisch |
| Koppel | 450 Nm |
| Top snelheid | 210 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 7 seconden |
| Elektrisch verbruik | 172 Wh/km |
| Elektrisch bereik | 495 km* |
| Laadsnelheid | 11 kW |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 83 kWh |
| Energielabel | A |
| Kentekengewicht | 2100 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 2000 kg |
| Totale lengte | 4771 mm |
| Totale breedte | 1939 mm |
| Totale breedte inclusief spiegels | 2193 mm |
| Totale hoogte | 1685 mm |
| Draaicirkel | 39.7 ft |
| specifications.dimensions.wheelbase | 2889 |
| Inhoud bagageruimte | 526 liter |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Bandbreedte voorzijde | 255 |
| Bandbreedte achter | 285 |
| Bandenprofiel voorzijde | 50 |
| Bandenprofiel achterzijde | 45 |
| Snelheidsindex voorbanden | W |
| Snelheidsindex van de banden achter | W |
| Belastingsindex voorzijde | 109 |
| Belastingsindex achter | 112 |
| Wielmaat voorzijde | 20 |
| Wielmaat achter | 20 |
Motorrijtuigenbelasting is volledig inbegrepen in je maandelijkse kosten, dus je hoeft dit niet zelf te betalen.
De maandelijkse kosten zijn inclusief personen ongeval inzittenden-verzekering (POI), WA-verzekering en uitgebreide dekking, zodat je volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Door ons uitgebreide dealernetwerk kun je altijd je nieuwe auto bij jou in de buurt ophalen.
Naast het reguliere onderhoud, zijn kleine reparaties aan glas of vervangende banden ook inbegrepen in je maandelijkse kosten en wordt dit geregeld met een garage bij jou in de buurt. Hulp bij pech en technische problemen met je auto zijn gewoon inbegrepen in je maandelijkse kosten.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Je maandbedrag is inclusief alle diensten en is gegarandeerd voor de duur van je termijn.
Als je tijdens reparatie of onderhoud langer dan 72 uur niet over je private lease auto in Nederland kunt beschikken, wordt er na deze periode vervangend vervoer voor je geregeld.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden en Aanvullende Voorwaarden van toepassing.
De weergegeven prijs is inclusief wegenbelasting, verzekering, pechhulp, reparaties, vervangend vervoer na 72 uur, onderhoud en gebaseerd op een minimum aantal van 6+ aantoonbare schadevrije jaren. Een brandstof- of laadpas is niet in de prijs inbegrepen. Indien je het afgesproken kilometrage overschrijdt, wordt een extra toeslag van 15 cent per km in rekening gebracht. Om vervelende verrassingen te voorkomen, zullen we jaarlijks opvragen hoeveel kilometers je inmiddels hebt gereden.
De overheid is van plan de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): voor de periode van 2026–2029 geldt een korting van 25%. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.