14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
S Edition Competition e-hybrid quattro 270 kW S edition Compt
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Plug-in Hybride
Brandstofverbruik:-
Uitstoot:48
Transmissie:Automaat
Carrosserie:Hatchback
Bagageruimte:331 L
Deuren:5
0-100 km/u:5.1 seconden
| Type lease: | Private lease |
| Type lease: | 72 |
| Kilometerstand: | 5000 |
| Schadevrije jaren: | 6+ |
| Model: | A5 Limousine |
| Trim: | S Edition Competition |
| Aandrijflijn: | e-hybrid quattro 270 kW S edition Compt |
| Kleur: | Arkonawit |
| Interieur: | Leder/kunstleder met S embleem Zwart / staalgrijs |
Brandstoftype:Plug-in Hybride
Brandstofverbruik:-
Uitstoot:48
Transmissie:Automaat
Carrosserie:Hatchback
Bagageruimte:331 L
Deuren:5
0-100 km/u:5.1 seconden
| 12v stopcontact in de laadruimte en voorin |
| Elektrische koffersluiting |
| Geheugeninstellingen |
| Cruise control met adaptieve cruise control stop & go functie, adaptive CC gekoppeld aan kaart, ACC gekoppeld aan mapping - hoekreactie, ACC gekoppeld aan knooppuntreactie en ACC gekoppeld aan afrit snelweg |
| Extra verlichting |
| Verlichte make-up spiegel voor de bestuurder en de passagier |
| Parkeerinformatie voor dmv radar, parkeerinformatie achter dmv radar & camera, parkeerinformatie zijde dmv radar |
| Automatische deursluiting achterklep / enkel kofferbak |
| Navigatiesystemen met een aanraakscherm via internet 14,50, verkeersinformatie, 36,8, 36 en 36 |
| Extra telefoon achterin |
| Inclusief keyless entry inclusief start zonder sleutel |
| Stem herkennings systeem Alexa en AI systeem |
| Telematics 120, verbeterde botsingswaarschuwing, Via SIM in voertuigen, Tracker Systeem, 0 en autoprobleem assistentie |
| Draadloze verbinding |
| Start knop |
| Parkeer hulp voor, vol autom park/exit/haaks en automatisch remmen tijdens parkeren, parkeer hulp achter, vol autom park/haaks en automatisch remmen tijdens parkeren |
| Snelheidsbegrenzer |
| Bestuurders profielen inclusief motorkarakteristiek, inclusief besturing en inclusief transmissie |
| 360 parking camera |
| Aanhanger assistentie Aanhanger trekhaak hulp |
| Wifi netwerk 36 en embedded SIM kaart |
| Klimaat controle op afstand bedienbaar inclusief sleutel, inclusief telefoon, Klimaat controle op afstand bedienbaar, 120, inclusief verwarming en inclusief koeling |
| Draadloos oplaad tablet |
| Ingebouwde Apps |
| Apps controle |
| Cross-Traffic Alert inclusief remmen |
| Handsfree Kofferbakontsluiting |
| Telefoon integratie Apple CarPlay, Android Auto, 999 maanden abonnement op Apple, 999 maanden abonnement op Android, 0 maanden abonnement op Mirrorlink, Apple draadloze verbinding en Android draadloze verbinding |
| Cross-traffic alert voor radar en inclusief remmen |
| 10 luidsprekers subwoofer |
| Audio apparatuur met Digitale media kaart, digitale radio en internet radio Touch Screen en 180 |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 2, 0 en 0 |
| Voor- en achterin gordijnairbags |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| Zij-airbag voor, zij-airbag achter en inclusief hoofd bescherming |
| 2 geïntegreerde hoofdsteunen op de voorstoelen, 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de achterstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier |
| Gordels achterin voor de bestuurder, gordels achterin voor de passagier, 3-punts gordels achterin in het midden |
| Isofix voorbereiding |
| Inhaalsensor actief zonder richtingaanwijzer |
| Crash test resultaat Euro NCAP, 1-apr-2025, Audi A5 Avant 2.0 TDI 'Basis', LHD, 5,0, 87,0, 88,0, 78,0 en 77,0 |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert stoelriem, activeert remlicht, monitoring van bestuurder, inclusief automatische rem, voor en achter, 0, voetgangers ontwijk systeem, visuele/akoestische waarschuwing, programmeerbare afstand, werkt boven 130km/h, werkt boven 50km/h, werkt onder 50km/h, botsing met voetg stuuringreep, noodsituatie bestuurder interventie syst, inclusief kruising, omvat het draaien op kruispunten, object vermijden en rijpatroonmonitor |
| Lane departure waarschuwing activeert de besturing |
| Centrale airbag voorstoelen |
| Remsyst ter prev mrdere botsingen |
| Airbags 9 |
| 2 rijbaanwisseling, actieve rijbaan controle, verkeersbordherkenning, snelweg assistent / piloot, traffic jam assist, van rijstrook wisselen buiten de snelweg, Rijstrookwissel actief vanaf het starten, schakelaar, auto, verkeersbordreactie stad en verkeersbordreactie buiten de snelweg |
| Voorachterbanden met een bandbreedte in mm van: 245, bandprofiel in % van: 40, een kwalificatie van: Y en een laadindex van: 98 Conventioneel, Officiele brochure bandenmaat en 19 |
| Lichtmetalen voorachterwielen met een velgdiameter van 19 en een velgbreedte van 8,0 48,3, 20,3 en C1I |
| Bandenset |
| CO2 gecombineerd | 48 g/km |
| Vermogen | 270 kW |
| Brandstof | Plug-in Hybride |
| Koppel | 500 Nm |
| Top snelheid | 250 km/u |
| Acceleratie 0-100 km/u | 5.1 seconden |
| Laadsnelheid | 11 kW |
| Cilinderinhoud | 2 liter |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 25.9 kWh |
| Energielabel | A |
| Kentekengewicht | 2070 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 1900 kg |
| Totale lengte | 4829 mm |
| Totale breedte | 1860 mm |
| Totale breedte inclusief spiegels | 2099 mm |
| Totale hoogte | 1444 mm |
| specifications.dimensions.wheelbase | 2892 |
| Inhoud bagageruimte | 331 liter |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Bandbreedte voorzijde | 245 |
| Bandbreedte achter | 245 |
| Bandenprofiel voorzijde | 40 |
| Bandenprofiel achterzijde | 40 |
| Snelheidsindex voorbanden | Y |
| Snelheidsindex van de banden achter | Y |
| Belastingsindex voorzijde | 98 |
| Belastingsindex achter | 98 |
| Wielmaat voorzijde | 19 |
| Wielmaat achter | 19 |
Motorrijtuigenbelasting is volledig inbegrepen in je maandelijkse kosten, dus je hoeft dit niet zelf te betalen.
De maandelijkse kosten zijn inclusief personen ongeval inzittenden-verzekering (POI), WA-verzekering en uitgebreide dekking, zodat je volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Door ons uitgebreide dealernetwerk kun je altijd je nieuwe auto bij jou in de buurt ophalen.
Naast het reguliere onderhoud, zijn kleine reparaties aan glas of vervangende banden ook inbegrepen in je maandelijkse kosten en wordt dit geregeld met een garage bij jou in de buurt. Hulp bij pech en technische problemen met je auto zijn gewoon inbegrepen in je maandelijkse kosten.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Je maandbedrag is inclusief alle diensten en is gegarandeerd voor de duur van je termijn.
Als je tijdens reparatie of onderhoud langer dan 72 uur niet over je private lease auto in Nederland kunt beschikken, wordt er na deze periode vervangend vervoer voor je geregeld.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden en Aanvullende Voorwaarden van toepassing.
De weergegeven prijs is inclusief wegenbelasting, verzekering, pechhulp, reparaties, vervangend vervoer na 72 uur, onderhoud en gebaseerd op een minimum aantal van 6+ aantoonbare schadevrije jaren. Een brandstof- of laadpas is niet in de prijs inbegrepen. Indien je het afgesproken kilometrage overschrijdt, wordt een extra toeslag van 15 cent per km in rekening gebracht. Om vervelende verrassingen te voorkomen, zullen we jaarlijks opvragen hoeveel kilometers je inmiddels hebt gereden.
De overheid is van plan de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): voor de periode van 2026–2029 geldt een korting van 25%. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.