14 Dagen bedenktijd
14 Dagen bedenktijd
Vind hier onze 60 locaties in Nederland
Standaard 3.5t 110kWh L3H2 Auto
Afbeeldingen dienen alleen ter illustratie.
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:378 km*
Laadtijd:22 uur
Transmissie:Automaat
Carrosserie:-
Bagageruimte:- L
Deuren:4
0-100 km/u:- seconden
| Type lease: | Bedrijfswagen leasen |
| Type lease: | 60 |
| Kilometerstand: | 10000 |
| Model: | Movano-e |
| Uitvoering: | Standaard |
| Aandrijflijn: | 3.5t 110kWh L3H2 Auto |
| Kleur: | Wit (Icy White) |
| Interieur: | Stoffen stoelbekleding |
Brandstoftype:Volledig elektrisch
Bereik:378 km*
Laadtijd:22 uur
Transmissie:Automaat
Carrosserie:-
Bagageruimte:- L
Deuren:4
0-100 km/u:- seconden
| 12v stopcontact voorin |
| Cruise control |
| Parkeerinformatie achter dmv radar |
| Smart kaart / sleutel inclusief start zonder sleutel |
| Telematics verbeterde botsingswaarschuwing, Via SIM in voertuigen, 0 en autoprobleem assistentie |
| Draadloze verbinding |
| Start knop |
| Snelheidsbegrenzer |
| Remote accu management inclusief accu status controle, inclusief accu laden activatie afstand, inclusief accu laden laad timer afstand, inclusief waarschuwing einde laden en 120 |
| Apps controle |
| Telefoon integratie Apple CarPlay, Android Auto, 999 maanden abonnement op Apple, 999 maanden abonnement op Android, 0 maanden abonnement op Mirrorlink, Apple draadloze verbinding en Android draadloze verbinding |
| 2 luidsprekers |
| Audio apparatuur met digitale radio Touch Screen |
| Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd |
| Verb. met ext. entertainment syst. met USB ingang vóór, 1, 0 en 0 |
| Airbag voorin aan de bestuurderskant, uitschakelbare airbag voorin aan de passagierskant |
| 3 in hoogte verstelbare hoofdsteunen op de voorstoelen |
| In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder, in hoogte verstelbare gordels voorin voor de passagier, gordels voorin in het midden |
| Automatische waarschuwingslampen |
| Botsings waarschuwing activeert remlicht, monitoring van bestuurder, inclusief automatische rem, Remt bij lage snelheid, 5, voetgangers ontwijk systeem, visuele/akoestische waarschuwing, werkt boven 50km/h, werkt onder 50km/h en rijpatroonmonitor |
| Lane departure waarschuwing activeert de besturing |
| Hoorbaar voetgangers waarsch.systeem |
| Remsyst ter prev mrdere botsingen |
| Airbags 2 |
| Voorachterbanden met een bandbreedte in mm van: 215, bandprofiel in % van: 75 en een kwalificatie van: R Conventioneel en 16 |
| Stalen voorachterwielen met een velgdiameter van 16 en een velgbreedte van 6,0 40,6 en 15,2 |
| Bandenset |
| Achter as 1 |
| CO2 gecombineerd | 0 g/km |
| Vermogen | 205 kW |
| Brandstof | Volledig elektrisch |
| Koppel | 410 Nm |
| Topsnelheid | 130 km/u |
| Elektrisch bereik | 378 km* |
| Laadsnelheid | 22 uur |
| Bruikbare batterijcapaciteit | 110.6 kWh |
| Kentekengewicht | 2765 kg |
| Maximaal aanhangergewicht | 2400 kg |
| Totale lengte | 5998 mm |
| Totale breedte | 2050 mm |
| Totale breedte inclusief spiegels | 2690 mm |
| Totale hoogte | 2612 mm |
| Wielbasis | 4035 mm |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Bandbreedte voorzijde | 215 |
| Bandbreedte achter | 215 |
| Bandenprofiel voorzijde | 75 |
| Bandenprofiel achterzijde | 75 |
| Snelheidsindex voorbanden | R |
| Snelheidsindex van de banden achter | R |
| Wielmaat voorzijde | 16 |
| Wielmaat achter | 16 |
Motorrijtuigenbelasting, onderhoud, service, reparaties en pechhulp zijn allemaal inbegrepen in de vaste maandelijkse kosten van uw zakelijke autolease. Hierdoor wordt het eenvoudig om de voertuigen van uw bedrijf te beheren.
Uw Leasys bedrijfswagen leasen is standaard voorzien van verzekering. De maandelijkse kosten omvatten een inzittendenschadeverzekering, een WA-verzekering en een uitgebreide dekking, zodat u volledig beschermd bent in het geval van onvoorziene ongelukken.
Bij zakelijke lease is de leasemaatschappij eigenaar van de auto en betaalt u een vast maandbedrag. Hierdoor loopt uw bedrijf geen waarderisico en krijgt u niet te maken met onverwachte rekeningen.
Verlaag de CO2-voetafdruk van uw bedrijf zonder grote investeringen. Wij hebben een groot aanbod aan betaalbare elektrische autoleases voor bedrijven om uw bedrijf te helpen over te stappen op een milieuvriendelijke vloot.
Geen verrassingen, extra kosten of administratiekosten. Uw zakelijke leaseaanbod is inclusief alle services en is gegarandeerd voor de duur van uw termijn. Onze kortetermijn- of langetermijnleaseopties geven u flexibiliteit om aan te sluiten bij uw zakelijke behoeften en uw kosten laag te houden.
Snel een Bedrijfswagen nodig? Kies uit ons grote aanbod van voorraad auto's, die al binnen 2 to 4 weken klaar zijn om te rijden!


Leasys is een vertrouwde partner voor bedrijven in heel Nederland en biedt flexibele zakelijke autoleaseoplossingen die voldoen aan de eisen van moderne bedrijven.
Onze zakelijke leaseaanbiedingen omvatten een breed scala aan voertuigen, van milieuvriendelijke elektrische auto's tot efficiënte hybrides, allemaal met flexibele voorwaarden en extra services.
Onze transparante prijzen, gecombineerd met eenvoudige online aanvraag, maken het gemakkelijker dan ooit om een kosteneffectief en efficiënt wagenpark te onderhouden.
* Op basis van de WLTP testmethodiek. Het uiteindelijke bereik is afhankelijk van verschillende factoren zoals rijsnelheid, wegomstandigheden en buitentemperatuur. Het opgegeven bereik is indicatief, hieraan kunnen geen rechten worden ontleend.
Op alle leasecontracten zijn onze Algemene voorwaarden van toepassing.
De overheid is voornemens de kortingen op de motorrijtuigenbelasting voor (plug-in hybride) elektrische auto’s in de periode 2026-2030 verder af te bouwen. Elektrische voertuigen (EV): In 2025 geldt voor EV een korting van 75%, gevolgd door een korting van 25% in de periode van 2026–2029. Hierna geldt (vooralsnog) het volledige mrb-tarief. Plug-in hybride voertuigen (PHEV): In 2025 geldt voor PHEV nog een korting van 25%. Vanaf 1 januari 2026 geldt het volledige mrb-tarief. Deze aanpassing heeft gevolgen voor het maandelijkse leasebedrag. Voor 2026 betekent dit – afhankelijk van het gewicht van de auto – een gemiddelde verhoging van € 25 tot € 60 per maand.
Fiscale waarde € 64977